प्रिन्स र रशीलाले एशिया च्याम्पियनसिपमा प्रतिस्पर्धा गर्ने

Kelmi
  • नेप्लेज
  • |
  • २०८०-०१-१०
  • |
  • 151 पटक हेरिएको

ब्याडमिन्टनका उदीयमान खेलाडी द्वय प्रिन्स दाहाल र रशीला महर्जनले मित्र राष्ट्र युएईको दुबईमा आयोजना हुने ब्याडमिन्टन एशिया च्याम्पियनसिप २०२३ मा प्रतिस्पर्धा गर्ने भएका छन् ।

बैशाख १२ देखि १७ गते ( अप्रिल २५ देखि ३० ) सम्म आयोजना हुने उत्कृष्ट मध्यको एक च्याम्पियनसिप सुपर सिरिज १००० नामाकरण रहेको च्याम्पियनसिपमा नेपालले पुरुष एकल, महिला एकल र मिक्स जोडीमा गरि तीन विधामा प्रतिस्पर्धा गर्ने नेपाल ब्याडमिन्टन संघका अध्यक्ष रामजी बहादुर श्रेष्ठले जानकारी गराए ।

उक्त प्रतियोगितामा राष्ट्रिय रेफ्री अनुप रत्न शाक्यले निर्णयकको भूमिका निर्वाह गर्ने समेत अध्यक्ष श्रेष्ठले बताए ।

आइतबार एक कार्यक्रमबीच राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्का उपाध्यक्ष शिव कोइराला ‘ज्वाला’ ले खेलाडी तथा निर्णायकलाई शुभकामना सहित बिदाई गरे । बिदाइका क्रममा उपाध्यक्ष कोइरालाले नेपालका उच्च श्रेणीका व्यक्तिहरूलेसमेत प्रिन्सलाई पुरस्कार प्रदान गर्न लालायित रहने भन्दै त्यस सम्मानलाई कायम राख्दै सहभागिताका लागि मात्र खेल्न नभई उत्कृष्ट नतिजा ल्याउनेमा आफू विश्वस्त रहेको बताए ।

परीक्षाका कारण बिदाई कार्यक्रममा रशीलाको उपस्थिति रहेन ।

बिदाई कार्यक्रममा नेपाल ब्याडमिन्टन संघका अध्यक्ष रामजी बहादुर श्रेष्ठ, महासचिव विरेन्द्र श्रेष्ठ, कोषाध्यक्ष, अनुज बस्नेत, सदस्य छबीलाल शाही, प्रमुख प्रशिक्षक सुदीप योन्जन, बागमती प्रदेश ब्याडमिन्टन संघका अध्यक्ष रुद्र बहादुर थिङको उपस्थिति रहेको थियो ।

टोली आजै त्यस दुबई प्रस्थान गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।

भर्खरै

Advertisement

Nepal Telecom Authority
Bike price in Nepal