Mega Bank
Prabhu Bank

डेडुको आधिकारिक विक्रेता नेपालमा स्पोर्टस् युनिभर्स

Kelme Nepal
  • नेप्लेज
  • |
  • २०७४-१०-२३
  • |
  • 11 पटक हेरिएको

तेक्वान्दो, कराते र जुडोका खेल सामाग्री र खेल पोशाक निर्माण कम्पनी डेडुको आधिकारिक विक्रेता नेपालमा स्पोर्टस् युनिभर्सले प्राप्त गरेको छ ।

तेक्वान्दो, कराते र जुडोको अन्तर्राष्ट्रिय महासंघले डेडुले उत्पादन गरेका खेल पोशाकलाई मात्र स्वीकृति प्रदान गरेको छ । यी तीन खेलका सबै अन्तर्राष्ट्रिय प्रतियोगितामा डेडुले उत्पादन गरेका खेल पोशाक र खेल सामाग्री मात्र प्रयोग गर्नुपर्नेछ ।

नेपालमा मार्सल आर्टस् र त्यसमा पनि यी तीन खेलका खेलाडीको संख्या बढी रहेकोले डेडुको आधिकारिक विक्रेता स्पोर्टस युनिभर्स लिएको हो । आधिकारिक विक्रेताको आधिकारिकता पाएपछि खेलाडीहरुमा सहज रुपमा खेल पोशाक खरिद गर्न सहज हुने भएको छ ।

तीन खेलका लागि आवश्यक सबै खेलसामाग्री पनि बानेश्वर (शंखमुल रोड) स्थित स्पोर्टस युनिर्भसमा उपलब्ध हुनेछ । त्यसबाहेक डेडुका ट्रयाकसुट, सिटसर्ट, स्पोर्टस सुज, ब्याग, ज्याकेटलगायतका सामग्री पनि स्पोर्टस युनिभर्समा उपलब्ध हुनेछन् ।

भर्खरै

Advertisement