युरो २०२४ को मज्जा डिशहोमको एचडी क्वालीटीमा

Kelmi

  • नेप्लेज
  • |
  • १९७०-०१-०१
  • |
  • 354 पटक हेरिएको

ललितपुर । युरो २०२४ शनिबारदेखि सुरु हुँदैछ ।

नेपाली समय अनुसार शनिबार विहान पौने १ बजे जर्मनी र स्कटल्याण्डको खेलसँगै युरो २०२४ को सुरुआत हुनेछ । युरोपका २४ टिमको सहभागिता रहने प्रतियोगिताका खेलहरु डिशहोमको एचडी क्वालीटीमा हेर्न सकिने छ ।

प्रत्यक्ष प्रशारण सोनी नेटवर्क मार्फत हुने छ । जुलाई १४ तारिखसम्म चल्ने युरोमा ६ समूह बनाइएको छ । समूह ‘ए’ मा जर्मनी, स्कटल्याण्डसँगै हङगेरी र स्विटजरल्याण्ड छन् । समूह ‘बी’ मा स्पेन, क्रोएसिया, इटाली र अल्बानिया रहेका छन् ।

समूह ‘सी’ मा स्लोभानिया, डेनमार्क, सर्विया र इङ्ल्याण्ड छन् । समूह ‘डी’मा नेदरल्याण्ड, अष्ट्रिया, फ्रान्स र पोल्याण्डलाई राखिएको छ । समूह ‘ई’ मा बेल्जियम, स्लोभाकिया, रोमानिया र युक्रेनलाई राखिएको छ । त्यस्तै, समूह ‘एफ’मा टर्की, जर्जिया, पोर्चुगल र चेज रिपब्लिक छन् ।

भर्खरै

Advertisement

Dish_Home

Advertisement

nepalipatro
Nepal Cricket Jersey