अर्जेन्टाइन बास्केटबललाई केल्मीको प्रायोजन

Kelmi
Global IME
  • नेप्लेज
  • |
  • २०७९-०४-०६
  • |
  • 848 पटक हेरिएको

अर्जेटिनाको बास्केटबल टोलीले अब केल्मीको जर्सी लगाउने भएका छन् । 

स्पेनी ब्रान्ड केल्मीले अर्जेटिनाको बास्केटबल संघसँग प्रायोजनसम्बन्धी सम्झौतामा हस्ताक्षर गरेको छ । 

अर्जेन्टिना बास्केटबल कन्फेडेरेसनले केल्मीसँग तीन वर्षका लागि प्राविधिक प्रायोजकको रूपमा सम्झौता गरेको हो । केल्मीले अब अर्जेन्टिनाको   पुरुष र महिलाको सिनियर तथा जुनियर टोली र थ्रि बाई थ्री टोलीलाई प्रायोजन गर्ने सम्झौतामा उल्लेख छ ।

केल्मीले  फुटबलमा प्रायोजन गर्दै आएको छ । उसले  वाटफोर्ड एफसी, बोभिस्टा एफसी, सीडी सान्ता क्लारा र पोर्चुगलको बेलेनेन्सेस एसएडी, अर्जेन्टिनाको क्लब एट्लेटिको कोलोन, इजरायली हापोएल बेयरसँग सहकार्य गर्दै आएको छ ।

केल्मीले नेपालमा राष्ट्रिय भलिबल टिम, राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीलाई प्रायोजन गर्दै आएको छ । त्यस्तै ए डिभिजन क्लवमा नेपाल प्रहरी, त्रिभुवन आर्मी, नेपाल प्रहरी, एपीएफ, एनआरटीसॅंग सहकार्य गर्दै आएको  रहेका छ । त्यस्तै  नेपालको राष्ट्रिय फुटबल टोलीलाई पनि यसअघि  प्रायोजन गरेको थियो ।

भर्खरै

Advertisement

Nepal Telecom Authority
Bike price in Nepal